| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merg toate tastele de la laptop,oare dc? am apasat pe nu stiu ce din greseala, acum vreo 2 sap, si nu mai merg decat cateva, daca dau pe enter imi apare "53",daca dau pe "A" imi apare "EP","w" nu merge deloc si multe altele, oare ce trebuie facut? am reinstalat si windows-ul si am observat ca s-au mai schimbat cateva din ele dar nu toate. oare nu se poate reinstala driver-ul tasturii de la laptop sa fie ca la inceput?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Îi dereglat păpușă

| dDiiana a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai si cum o reglez la loc?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu nu stiu, dar un specialist in calculatoare sigur te poate ajuta.

| JansonLupu a răspuns:

Schimbati ws-ul laughing sau cheama un specialist te-as ajuta cu placere dar am uitat ce trebuie sa faci caci cin meam luat si eu LAPTOPU tot asa patisem scuze...