| Imonettex a întrebat:

am o problema:azi de dimineata am intrat pe youtube si cand am vrut sa ma uit la un clip, nu imi aparea imaginea...adica sunet avea, dar nu se vedea nimic.Am incercat si alte clipuri si nu a mers.Credeti ca are ceva daca am reactualizat Mozilla Firefox?+ ca am instalat si noua versiune Java si Adobe Flash Player.De cand am facut asta, nu mai merge sa vad imaginea. Astept un raspuns urgent, si cat mai bine explicat.Care imi poate indica motivul, funda, bineinteles. happy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setări> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Bafta!