| LaurEder a întrebat:

Sistem Desktop PC Gaming Lenovo IdeaCentre 510-15IKL cu procesor Intel® Core™ i3-7100 3.90 GHz, Kaby Lake, 8GB, 1TB, DVD-RW, nVIDIA GeForce® GTX 1050 2GB, Free DOS, Mouse + Tastatura.Este ok pentru Dead By Daylight si cs:go.Cs:go s-ar misca macar 150-200 fps nu conteaza pe ce grafici daca low sau high si dbd 60-70 fps cu graficile pe low?

Răspuns Câştigător
| Darky000 a răspuns:

Salut Laur, Dead by daylight-ul nu este un joc optimizat. Dupa parerea mea pe low vei avea 50 de fps.Pe Counter strike Global Offensive Duci lejer 150 de fps. Bafta! HF!

1 răspuns:
| Rico_Tico_2000 a răspuns:

Este ok pentru un laptop. ca laptop-urile chiar si ale de gaming nu sunt la fel ca un calculator. si sa stii ca ai un laptop foarte performant. unul dintre cele mai bune