| andrei733 a întrebat:

Slut.Mi-am instalat windoes 7 ultimate 32 bit.AM dat la propriters si imi zice ca mai am 30 de zile ca sa activez windowsul. Daca nu il activez ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Ilogic221 a răspuns:

Iti expira windows-ul si nu-l mai poti folosi in totalitate, ia-ti un loader activator pentru windows il gasesti pe net. Funda?

| andrei733 explică (pentru Ilogic221):

Multumesc mult, l-am activatwinking

| andrei733 explică (pentru Ilogic221):

Dar nu imi apare funda in dreptul tau. Poate apare mai tarziu.Dar stai linistit ca tot iti dau funda

4 răspunsuri:
| marian_3880 a răspuns:

Nu o sa te mai lase sa folosesti windows-ul pana nu il activezi! Eu te pot ajuta sa il activezi!

| andrei733 explică (pentru marian_3880):

Am sa iti dau un vot pentru ca funda am dat-o. Sper ca nu e superiwinking