| Cheloo20cmRecords a întrebat:

Ce se întamplă dacă nu activez windows 7 ultimate in cateva zile?

4 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

O sa se inchida Windows-ul si nu sa mai poti vedea Desktop-ul. Adica: O sa iti apara o fereastra cu cateva optiuni de activare, iar tu trebuie sa il activezi. Cand o sa il activezi o sa ai iar Desktop-ul la indemana cu tot ce ai avut pe el. Daca nu il activezi, nu sa mai ai nimicahappy.

| Spoorky a răspuns:

Intr-o luna se va strica adica nu va mai merge frumos va merge aiurea te sfatuiesc sa bagi windows xp sp3 fantastic e super eu il folosesc de 5 ani si nu am avut nicio problema cu el poate imi dau funda

| Revolt666 a răspuns:

In 30 de zile nu o sa mai poti sa il folosesti

| claudiu202 a răspuns:

Sall nu se intampla nimic dar cam dupa 1 luna de la instalare nu mai merge pentru ca nu este activat.