| Alex14DaFunda a întrebat:

Hey,am instalat win7ult si cand deschid pc-ul imi apare jos la sunet,, No Audio Output Device is installed" si cand dau la Device Manager si la Sound Video and game controler imi arata ca sunt 2 instalate... Unul de la camera video si unul Hight Definition Audio Device.Am instalat RealTek de la Hight DAD (driverul pentru el) si tot nu mergea sunetul.
M-am uitat pe youtube la vreo 10 video-uri si am facut exact ce au facut si ei...dar tot nu merge.
Daca puteti sa ma ajutati... Apreciez!
Dau Funda

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca si asta: Instaleaza "Adobe Flash Player" si apoi "Ma Config": http://www.ma-config.com/en
Apasa pe Start detection/Agent installation/Automatic Installation/. Va apare sa download-ezi fisierul MaConfig_Win.exe. Il download-ezi si apoi il instalezi. In acesta perioada nu inchizi pagina de internet. Dupa instalare dai iarasi "Start detection" si te uiti apoi in "My Drivers". Acolo vei vedea 3 categorii de drivere: verzi, cenusii si galbene. Cele galbene sunt neinstalate. Le instalezi. Cele verzi sunt mai noi. Daca vrei le instalezi, daca nu, nu. Cele gri nu le gaseste. Mai rar se intampla asta. Succes!

| Alex14DaFunda explică (pentru Salontanul):

Ai teamviwer?
Pentru ca nu rezolv nimic, am facut ce ai zis, dar poate nu am facut ceva corect.

| Alex14DaFunda explică (pentru Salontanul):

Temviwer 10