| iMihaii a întrebat:

,, Sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and sistem configuration then try again"
Va rog ajutati-ma. driverul video este instalat
windownsul este instalat nou
iar pe alt windowns imi mrg fara probleme
astept pareri.
iar la un prieten ii mrg si are acelasi windownssad

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la run acolo dxdiag, te duci la display si acolo trebuie sa fie 3 chestionare mai mici in care trebuie sa scrie enable

| CrazyRat a răspuns:

Hm...ai incercat asta?

Start - Run - Dxdiag (OK>Yes)
Te duci la Tab-ul Display si mai jos ai 3 mici chestioare care trebuie sa fie pe Enable.

| CrazyRat a răspuns:

Ai incercat sa downloadezi ultima versiune de driver de la placa ta video?

| iMihaii explică:

Sunt toate pe enable...si tot nu mrg

| RobertCapotă a răspuns (pentru iMihaii):

Dar atunci cred ca este altceva. Si mie mi s-a intamplat la fel. Trebuie sa te duci la windows update de la start si sa instalezi acolo updateurile toate. Dupa o sa mearga iti garantez. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| iMihaii explică (pentru RobertCapotă):

Ok incerc...dar unchiumiu are pc mai slab acelasi windowns si ii mrg metinucrying

| iMihaii explică (pentru iMihaii):

Tot nu mrg...

| freeker12 a răspuns:

Si cum sa descarca ultima versiune driver de placa video?