| RoxyLaLa a întrebat:

Spuneti-mi toate etapele de creere a unui aspect de hi5 pentru. ca am micsorat poza si imi apare tot albthinking Trebuie sa micsorez imaginea cat scrie acolo?
Si trebuie sa adaug toate imaginile care mi le cer acolo sau doar una?
Pls hellp. Funda!

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Ca sa faci skin pe hi5 intri la skins iar sus scrie make /made a profile skin( crezat-ti propriul skin) Dai acolo. La prima scrie browse, iti incarci o poza si dai clik pe porcaria aia albastra de langahappy Daca apare V(vazut) e buna(poza). Daca apare X nu e potrivita. DUpa sub asta scrie mai multe chestii cu cate 3 buline, le pui cum vrei. Celalate de langa nu mai conteaza. Pui un nume, examinezi si daca nu iti place schimbi bulinele, apoi salvezi. O gasesti la skins/skinuri create de mine

Adauga doar una, la primahappy Daca nu reusesti da-mi id prin mesaj si incerc sa te ajuthappy

1 răspuns:
| RoxyLaLa explică:

Mersi mult:X:X:X