| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Deci, am schimbat imaginea de la profilul de pe TPU de nu stiu cate ori si tot nu imi apare atunci cand dau Vizualizare profil.
M-am gandit ca poate sunt prea mari imaginile asa ca le-am micsorat, dar tot nu imi apare imaginea.
Sunt in situatia asta de ieri. Ce ar trebui sa fac?
Dece nu imi apare imaginea de la profil?

Răspuns Câştigător
| DarkBlood32 a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva ore pana cand adminii aproba poza ta de profilwinking

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Gata, s-a și aprobat. Era doar o problemă de timp.

| EmaS a răspuns:

Poza trebuie sa fie aprobata de unul din admini.Probabil ca azi in jurul orei 12 o sa te vezi si tu.Esti sigura ca ai salvat imaginea?

| Esperança a răspuns:

Vezi ca mai sus ai "Intrebari Frecvente" dai acolo si afli raspunsul la intrebarea ta.

22: Mi-am modificat avatarul. De ce nu imi apare?
Fotografia ta de profil nu va aparea automat peste tot pe site. Are intai nevoie de aprobarea unui admin, iar daca nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobata in decursul unei zile de la incarcare.
Vezi ce simplu e?

| SupradozaDeViseXD explică:

Atunci o sa mai astept...

| SupradozaDeViseXD explică:

Am inteles. Multumesc pentru raspunsuri :*