| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum functioneaza o tableta, adica cum sa fac ca sa am internetul meu, am nevoie de ce?

1 răspuns:
| Thewitcher a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea, dar internet poti sa-ti pui in doua feluri.Iti faci abonament la Vodafone sau Cosmote sau Orange sau daca ai acasa wireles(sper ca am scris corect)te poti conecta la el.
Iar o tableta se foloseste usor.In mare parte doar cu degetul.Acum mai depinde si de ce fel de tableta e