| raducsplayer a întrebat:

Stie cineva ce inseamna termenul GDDR3? din care stiu. e in legatura cu RAM-ul. dar nu sunt sigureu am un pc 32-bit...procesor Intel pentium..memoria RAM de 2. Pot sa iau placa aceasta video si sa fiu sigur ca e compatibila? http://www.emag.ro/......G2100HD53H

Răspuns Câştigător
| geo675 a răspuns:

GDDR3 este nivelul de evlutie al unui slot..sunt impartite pe GDDR2, 3 si 5 asta pentru a nu se putea face schimb sau vanzare asa usor de piese. apoi placa nu iti pot spune sigur adica e buna..trebuie sa imi spui modelul placii si ddr folosit

1 răspuns: