| AlexTanase a întrebat:

Stie cineva cum pot sa transfer un jucator pe care l-am creat eu la o echipa gen Milan,Real Madrid, Barecelona etc.
ma refer la pes 13

3 răspunsuri:
| WarThunder a răspuns:

Te duci la Edit dai Register Player alegi echipa nationala gen Italia sau echipa club gen Barcelona apoi dai click pe liga din care provine echipa jucatorului apoi din Liga BBVA alegi Barcelona sau ce echipa vrei din orice liga dai click pe ea apoi transferi jucatorul creat. Sper sa te ajute.

| AlexTanase explică (pentru WarThunder):

Mersi mult

| WarThunder a răspuns (pentru AlexTanase):

Ai reusit?