| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se repara o eroare cu semnele intrebarii? la Metin2? Dau funda celui care da raspuns bun si merge.

14 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Semnurile? Pune mana pe romana, lasa Metin-ul!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Am scris semnele dar mi-a modificat ala. rolling on the floor asa ca stai calm.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

E na, al naiba el! Da-l in judecata!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Asa e. Inchisoare pe viata scrie pe el. laughing

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si torturat!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Sa i-se taie capu'! laughing rolling on the floor

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

E, aici e mai complicat, trebuie dat cu banu', ca are mai multe!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

laughing eh. Gata cu vorba ca s-a facut chat. Pe langa eu ies ca am alta treaba laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.e semnele nu semnurile
2. erroarea aia inseamna ca iti lispeste un fisier sau ca e "defect", iti sugerez sa stergi jocul si sa il redescarci, daca persista schimba win

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La 1. citeste mai joc ca nu repet. 2. Daca lipsea in cel mai mare caz il puneam eu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si ma rog de unde stiai tu care fisier lipsea? straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Joc de 5 ani metin.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cde treaba are asta cu fisierele jocului, care btw se modifica la fiecare update...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ori are lipsa 0% sanse, ori e de la pc-ul meu.