| Popescu_Mihai_1993 a întrebat:

Stie cineva jocuri la fel ca World Of Tanks? Dau fundita daca imi place.

Răspuns Câştigător
| LyonSsS a răspuns:

Cauta World of Warlplanes... accelasi principiu dar cu avioanewinking spor

| Popescu_Mihai_1993 explică (pentru LyonSsS):

Da dar vad ca trebuie sa il cumpar sau sa primesc invitatie, sau sa dau testul ala.

6 răspunsuri:
| LyonSsS a răspuns:

Incearca sa dai testul ala ca am impresia ca este pentru beta test, am vazut o stire ca inca lucreaza la niste chestii la el.

| Popescu_Mihai_1993 explică (pentru LyonSsS):

Auzi ai tu o invitatie te rog?

| LyonSsS a răspuns:

Nu am asa ceva, insa ma ocup cu bloguri de jocuri cum este www.ggames.ro, daca stai cu ochii pe el o sa apara la stiri sau la tagul de open/closed beta cand poti sa te inregistrezi

| SebyMK4 a răspuns:

World of Planes siWorld of Warplanes

| Popescu_Mihai_1993 explică:

Imi dai tu te rog o invitatie daca ai te rog?