| CosmiiSkies a întrebat:

Stie cineva un metin in cautare de stafF?
Sau are pe cineva pe mess/skype care cauta?
Am experienta, ofer funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut thinking Am un prieten care cauta staff (Tocmai acum a pus status la mess laughing.) Daca vrei iti dau id-ul lui happy:

ylydan_dark.mt95@yahoo.com

Dar spune asa la status: "Se cauta staff cu experienta si adult!" Deci daca nu ai experienta in asta, si nu esti adult (Sa zicem minim 19-20 de ani) Nu te obosi big grin Am sa vorbesc cu el sa ii spun ca i-am gasit un "amic" Pentru staff big grin. Vorbiti voiwinking

| CosmiiSkies explică (pentru anonim_4396):

I-am dat add.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CosmiiSkies):

Si ai reusit pana la urma sa te intelegi cu el? big grin Scuze, am avut probleme cu netu, imi pare rau ca nu am raspuns mai devreme... tongue