| YouWillBeDie a întrebat:

Stie cineva un metin2 PVP clasic? Caut de ceva vreme si nu gasesc nimic. Cine-mi spune unul ai dau funda! P.S: Scuzatii categoria.

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

Salut eu joc Metin2DL
Funda?

| YouWillBeDie explică (pentru TizZu15):

Nici macar nu-i merge site-ul.winking

| YouWillBeDie explică (pentru TizZu15):

Metin2 DL este PVP-PVM!

6 răspunsuri:
| OsmaliCozaCristian1997 a răspuns:

Eu tiasi recomanda metin2epical

| Voicu_Andrei_1994 a răspuns:

Metin2 GX e foarte frumoos incearca

| Lupu_Nenea_1996 a răspuns:

Increaca si tu daca vrei un metin mai greu : Metin2Ro sau daca vrei sa imveti mai intai metin bine apucate de metin2Fun sau ...gasesti foarte multe!

| YouWillBeDie explică (pentru Lupu_Nenea_1996):

Stiu sa joc metin2. De aceea vreau ceva PVP clasic. M-am plictisit de cele normale (private ) le-am jucat 4 ani ..soowinking