| OanaSiCamAtat a întrebat:

Stie cineva un program online cu care pot face screen shot si apoi sa pot trimite link-ul de la poza? Imi aduc aminte ca o fata mi-a trimis un link si era un screen shot, dar nu mai stiu ce site era.
Nu incepeti cu PhotoScape sau Print Screen si Paint, deja stiu metodele astea, eu am nevoie de link.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca screenSHU ( http://screenshu.com/ ) Doar te inregistrezi (pentru a-ti pastra pozele intr-un cloud) si faci poze care sunt incarcate din program pe un site de genul scren.hu/xxxxxx sau ceva de genul. Ai inteles tu :)

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

La fel de simplu poti folosi un program care se instaleaza in pc ScreenCapturer

| OanaSiCamAtat explică (pentru OoOAlexandruOoO):

Am zis ca am nevoie de link. Am program instalat in pc.

| Mnumh a răspuns:

Https://gyazo.com/
Funda?