| deeadeea_9999 a întrebat:

Stiti coduri webkinz nefolosite?

Răspuns Câştigător
| UnicornsAreLove a răspuns:

Oameni buni nu mai cereti coduri webkinz! Cine e asa prost incat sa va dea? Leati furat si de la magazin oameni buni! Dar chiar asa? La bila nu mai erau la kaufland nu la plus deloc daaa deja e urata treaba! Deci Deci repet! Care vrea cod cu animal webkinz nefolosit mesaj mie!

| Deryana a răspuns (pentru UnicornsAreLove):

Imi poti da mie unul pentru ca nu am si imi doresc unul de caine husky sau vulpita sau pinc pony te rog imi dai un cod dar intai da-mi adresa ta de mess ca eu sunt utilizator junior! te rog! macar in luna asta te rog! TE ROG!

| hannah09 a răspuns (pentru UnicornsAreLove):

Eu vreau cod ce animale ai cu cod nefolosit

| Yolocaust a răspuns (pentru UnicornsAreLove):

Pls da-mi si mie unul pe email : alexjucu@yahoo.com

| Debbyyi a răspuns (pentru UnicornsAreLove):

Da-mi si mie plsss

| stelutzamaria a răspuns (pentru UnicornsAreLove):

Daca nu te superi eu as vrea un cod webkinz nefolosit sau daca nu mai ai un cont dar nu de proba te rog mult de totwinking adresa de mess la care imi poti da un mesaj cu, contul sau codul este chelbasu_maria2001winking multumesc ca ai citit acest mesaj

12 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Am eu un cod, dar e folosit...
Dar poti sa intri pe webkinzromania.ro acolo sunt concursuri zilnice si poti castiga ca premiu UN COD WEBKINZ NEFOLOSIT sau sa trimiti ceva la revista webkinz(tot de pe site-ul ala) si se trsge la sort si poti castiga un cod webkinz.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Exact cum a spus SanzyAndri acolo.

| SanziiAndry a răspuns:

Poti castiga coduri webkinz pe gratis, daca participi la concursurile de pe www.WebkinzRomania.ro acolo particip si eu!

| anreeadeea2012 a răspuns (pentru SanziiAndry):

Si ai xcastigat ceva SanziiAndry?

| SanziiAndry a răspuns (pentru anreeadeea2012):

Da, am castigat multe coduri. Doar ca acum nu mai sunt in Romania iar site-ul lor nu mai face concursuri.

| anreeadeea2012 a răspuns (pentru SanziiAndry):

Hei vrei sa fim prietene pe facebook sau pe yahoo mesenger? id meu e maresandreea25@yahoo.com

| hannah09 a răspuns:

Blue cherry eu vreau cod ce animale ai cu cod nefolosit