| Ovidiutzul19 a întrebat:

Stiti cumva daca mi-ar merge Crysis 3? Am laptop Acer Aspire cu procesor Intel Pentium 2.20 Ghz 6GB, 500 GB Hard Disk Placa video 1760 MB Intel HD Graphics.Nu ma refer sa mearga chiar excelent de bine dar ma refer, adica sa nu se blocheze sau sa se miste in reluare.Primeste funda cel care imi da un raspun bun si corect.

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Mege super bine pe acel laptop si nu trebuia neaparat sa specifici si hdd-ul

| Ovidiutzul19 explică (pentru AntonyoBoss):

Ms.Imi merge chiar F.B. si nu are nicic o problema ai avut dreptate meri-ti funda.

| AntonyoBoss a răspuns (pentru Ovidiutzul19):

Ms

3 răspunsuri:
| ClaudiuBosu a răspuns:

Cred ca procesorul tau este cam slab! Uita-te aici:
http://www.go4games.ro/......m-10364649