| TalpazanGabriel a întrebat:

Stiti cumva de ce odata la 2 restarturi imi apare o eroare, ca un dispozitiv nu este conectat sau nu poate fi folosit. Dupa ce imi apare eroarea apas esc si imi intra in Bios si dupa ies din bios si mi se deschide!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat sa dai o resetare a setarilor bios, un update de bios ceva? Ce placa de baza ai? Poti pune o poza cu eroarea exacta?

| TalpazanGabriel explică (pentru CM7YRE):

Am un laptop Asus fx504ge, nu stiu exact de placa de baza are. Are ultima versiune de Bios, ca m-am uitat pe internet!