| Radutzuu14 a întrebat:

Stiti jocul Club Penguin? As vrea sa fiu din nou member, am fost o saptamana si mai am cateva haine care le pot folosi si am multi bani. Uitati contul: Hasky2799
pass: viforul

Daca mi-l puteti face member sau ma veti ajuta cu vreun member generator as fi recunoscator. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...sa schimbat jocul si site-ul si e mai ciudat.Iti recomant alt joc (ti-am creat si cont, daca vrei poti si tu sa iti creezi altul...nume: Husky2799 parola: viforul) Site-ul e: http://cpps.pro/? page=2
Apropo scuze de data trecuta. Funda?

3 răspunsuri:
| KENNKOV a răspuns:

Pai cum mm daca ai schimbat parola?

| Radutzuu14 explică (pentru KENNKOV):

Nu parola e de vina am gresit eu numele e Husky 2799

| Radutzuu14 explică:

Ely nu merge sa fac cont pe serverul asta sau imi dai tu un cont te rog?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radutzuu14):

Da...sa schimbat jocul si site-ul si e mai ciudat.Iti recomant alt joc (ti-am creat si cont, daca vrei poti si tu sa iti creezi altul...nume: Husky2799 parola: viforul) Site-ul e: http://cpps.pro/? page=2
Apropo scuze de data trecuta. Funda?