| Robert_Niculae_1982 a întrebat:

Stiti niste jocuri gen papers please sau pewdiepie legend of the brofist? adica cu poveste si chestii de genu! (cel putin 5 jocuri )

2 răspunsuri:
| catalin170102 a răspuns:

1.Game Dev Tycoon - un joc in care practic iti creezi propriile tale jocuri ( incepi in urma cu 35 de ani ) si pe parcurs ajungi sa ai propria ta companie in timp ce tu la inceput faceai jocuri intr-un garaj happy Scuze dar este singurul pe care il stiu acum...

| Robert_Niculae_1982 explică (pentru catalin170102):

L-am jucat vreau un joc de genu in care e actiune, poveste, amuzament etc.