| PsyhoChild a întrebat:

Stiti site de unde pot cumpara piese pentru calculator gen rami,placi video, casti etc.care sa imi aduca produsul acasa si gen sa platesc curierul?

Răspuns Câştigător
| V1P3RUL a răspuns:

Salut! Eu iți recomand PCGarage. Site-ul este din Romania. Ei au tot ce vrei. Ei au tot ce ai nevoie ca să construiești un PC. Ei au rami, placi video, procesoare, carcase pentru pc, căști, mousi, tastaturi SSD-uri, PC-uri de gaming si multe altele. Eu am cumpărat de pe site-ul lor și am fost foarte mulțumit. Sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

"Gen"poţi căuta "gen"pe google "gen"magazine virtuale, care "gen"vând piese şi componente "gen"PC.
Ceva de "gen"succes.

| PsyhoChild explică (pentru mudokins78):

Sa stii ca in comunitatea asta nu avem nevoie de persoane retardate ca tine care dau raspunsuri idioate la intrebari.mai bine nu raspundeai

| mudokins78 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Şi ce? -nu îţi place cuvântul "gen"?
Văd că la atât te-ai limitat.
Rip gramatica limbii române.
Sau cum spunea odată cineva. Limba noastră e o comoară în adâncuri înfundată.

| PsyhoChild explică (pentru mudokins78):

Nu imi place cand e folosit excesiv(6 ori intr-o fraza happy )

| mudokins78 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Nu trebuie să te superi pe mine, dar şti câţi bărbaţi si femei pe forumul ăsta nu suportă puştimea anagramată?
De parcă nu poţi înlocui cuvântul "gen" cu, de exemplu, aşa, în felul ăsta, etc. Mă înţelegi? (Ştiu că mă înţelegi) dar aşa ca un exerciţiu pentru tine, încearcă să nu îl mai foloseşti.
Eu şi alţi utilizatori îi considerăm proştii naţiunii pe ăştia cu "gen"
Succes.

| PsyhoChild explică (pentru mudokins78):

Dami numele utilizatorilor care nu suporta cuvantul gen pe acest forumwinking

| mudokins78 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Sti bine că e ilegal ceea ce î-mi ceri.