| IchigoFullbring a întrebat:

Stiu ca poate nu e categoria potrivita dar am nevoie de putin ajutor si m-am agndit ca cineva deaici m-ar putea ajuta
cineva care stie multe despre fb?
azi imi apare lista de friends asa
nu e de la zoom sau de la altceva,e ceva setare din cont
dar nu stiu cum s-a intamplat,ieri mergea perfect si azi mi s-a mutat logo-ul de la fb de pe bara albastra mai inspre partea dreapta,si nu mai apar jocurile recomandare la chat si nici aia cu notificari,stiti voi,cand dati la setarile chatului si zice "afiseaza jocurile/notificarile" nu mai am optiunile alea
daca stie cineva cum sa-mi spuna va rog, e foarte enervant
http://prntscr.com/6gdrsx si o imagine

3 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Fara screenshot nu poate nimeni sa te ajute + descrierea nu este foarte clara...

| IchigoFullbring explică (pentru MagicOneT):

Screnshoot-ul este in ultimul rand

| MagicOneT a răspuns (pentru IchigoFullbring):

Nu merge, "The screenshot was removed", crezi ca mai comentam daca mergea?