| AgentKiller22 a întrebat:

Stiu ca sunt multeeee chesti de facut in gta san andreas dupa ce il termini dar mie mi-a dat un prieten misiunile lui si asa e jocul terminat si la mine ce pot face in joc dati-mi idei tari! FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| ShadowNinjas a răspuns:

Investigheaza mituri, exploreaza mapa, descarca niste patch-uri pentru. parkour happy! Sau poti juca multiplayer! Iti recomand un server de SA-MP : Romania Super Stunt!

| AgentKiller22 explică (pentru ShadowNinjas):

Ce versiune de samp e Romania super stunt?

| ShadowNinjas a răspuns (pentru AgentKiller22):

Poi asta e cel mai bun server din Romania, sau din lume, din cate am inteles, acolo poti face parkour smug, te poti plimba, poti face video ( de ex. un jaf, etc. ) pentru ca aia de acolo sunt de treaba.

3 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Investigheaza mituri
Exploreaza toata mapa
Cam atat mi-a venit momentan, dar sper ca te-am ajutat