| ShAdoWwW a întrebat:

SUBIECT:Mafia 2.Cine imi poate spune sfarsitul lui mafia 2 pe ROMANESTE? am terminat jocul dar nu am inteles sfrasitu. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Daca il revizionezi, poate il vei intelege.
http://www.youtube.com/watch?v=GixzrPET2k4

Vizionare Placuta!

| ShAdoWwW explică (pentru Lumine):

Pfff...mai m-am uitat de vreo 2-3 ori si nu inteleg de ce Joe o ia pe un drum iar Fido pe alt drum cu mister Galante.E ceva de genu ca Ms Galante spunde ca Joe nu e din intelegerea lor, sau asa ceva. Daca ai putea sa imi spui tu ar fi perfect

| CosminCSM00 a răspuns:

E simplu, personajul principal, ala cu care te-ai jucat tot timpul si cu Joe au incalcat un regulament al mafiei si trebuia sa ii ucida pe amandoi, iar mosul ii salveaza viata doar lui pentru ca si el ia salvat viata la randul lui, daca ai jucat tu jocul si ai fost atent o sa te prinzi. L-am terminat si eu acum cateva luni si e super. Scuze de raspunsul intarziat dar acum am vazut intrebarea.