| AnonimDD a întrebat:

Tocmai am terminat Assassin's creed Brotherhood, insa n-am inteles sfarsitul. Poate cineva sa-mi explice pe ROMANESTE sfarsitul? Dau FUNDA*!

Răspuns Câştigător
| CineTeCrezi a răspuns:

Ezio la omorat pe Cesar Borgoria care era seful templarilor si ia omorat unchiul dar acum el si-a gasit razbunarea si e multumit oarecum... Funda?!? Te Rog.

9 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Ăai sfarsitul. Ăla o omoara pe aia! Sfarsit!

| WhiteShadow238 a răspuns:

Mda mai aveam vreo 3 misiuni si termina si eu jocul dar a intervenit o problema destul de grava la PC ca te ajutam cu mare placere sunt!
CEL MAI MARE FAC ASSASSIN"S CREED! Am CD-Uri originale din toate editiile cu Assassin's Creed vreo 34 de postere si un costum exact ca a lui Ezio o sabie facuta manual din lemn si 2 cutitase la maine care ies cand indoi incheietura big grin

| ShAdoWwW a răspuns (pentru WhiteShadow238):

Daaa? de unde ai facut rost de ele...esti fan de fan tu...eu am terminat toate cele 4 assasin's creed-uri

| WhiteShadow238 a răspuns (pentru ShAdoWwW):

Eu am cumparat si Revelations si l-am terminat in 41 de ore laughing nu am mai plecat de la PCwinking

| ShAdoWwW a răspuns (pentru WhiteShadow238):

Si iti merge multiplayerul la revelations?

| WhiteShadow238 a răspuns (pentru ShAdoWwW):

Logik acu lasa-ma ca am trebuie

| ShAdoWwW a răspuns (pentru WhiteShadow238):

Imi poti da launcherele? sa imi mearga si mie?

| WhiteShadow238 a răspuns (pentru ShAdoWwW):

Nu se poate oricum iti trebuie CD-key original cand vrei sa te conectezi asa ca cumparalwinking daca tot zici ca esti mare fan!

| ShAdoWwW a răspuns (pentru WhiteShadow238):

Mdea...nu vr tu sa-mi le dai...ca pun pariu ca merg