| dianainsta01 a întrebat:

Sunt amatoare in ale tehnologiei. As vrea sa imi cumpar un Iphone 4S second hand (pana 1200 lei). Credeti ca as putea gasi la acest pret? Daca imi cumpar un telefon second hand arata ca unul nou sau este posibil sa mai fie zgariat, ciobit etc.? vreau mai multe detalii pentru ca nu ma prea pricep si nu mi-am mai luat ceva sh pana acum.

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca ai 12 mil mai pui 2 si iei un LG/Samsung Nou peste majoritatea appleurilor. acum depinde de gusturi, daca vrei Apple sa platesti juma din pret pe firma, cum a zis colegu idle, gasesti si la 800-900 lei.
depinde de vanzator cum la ingrigit, poti nimerii unu impecabil, poti nimeri unu praf.

| Darius392 a răspuns:

Poti gasi, dar depinde de cel care le vinde cum le are pastrate.
Bune le poti lua de pe www.okazii.com
Sun si noi si second-hand.
Funda?

| SasNetRomania a răspuns (pentru Darius392):

Bune pe draq, okazii ro si mercador = tepari.rowinking! recomand forumurile gen mygarage sau cg.

| Idle a răspuns:

IPhone 4s gasesti si la 900 RON daca stii unde sa cauti. Depinde de cum a fost folosit telefonul, unii au grija de telefoane altii nu. Mici semne de uzura au toate telefoanele second hand. Deci uitate si tu atenta la poze daca il iei de pe net. Succes.