| Lara112 a întrebat:

As vrea sa imi cumar un telefon nou si vreau iPhone 5\5s\5c...Faza e ca nu stiu care din aceste telefoane e cel mai bun. Eu as opta pentru 5s, dar nu sunt sigura. Imi puteti voi sugera care e cel mai bun dintre ele? happy Si cam la ce pret gasesc unul second hand in stare foarte buna? Sau pe eMAG? Apropo, sa-mi ziceti cam ce pret ar avea peste vreo 3 luni, pentru ca am sa-l cumpar doar de Craciun si ma gandesc ca pana atunci se mai reduc preturile. Nu?!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

5 ul nici nu cred ca mai este la vanzare nou... si bineinteles ca intre 5s si 5c s -ul e mai bun ca e modelul superior. nu vor scadea preturile pana la craciun ca mai sunt doar 3 luni

2 răspunsuri:
| larylarysa a răspuns:

HTC-urile sunt foarte bune!

| Lara112 explică:

Cumpar* ma scuzati happy