| Curiosuuuuuuuuuuuuul a întrebat:

Sunt disperat! Va rog ajutati-ma:
Am o problema cu messul. cand dau dublu click pe iconita de la messenger. imi apare messul dar nu pot scrie nimic in casute. nu pot nici sa o mut, nici sa o bag in bara, nici sa o inchid[decat cu crtl+alt+delete]
Ajutati`ma![PS imi face asa cu toate versiunile]

2 răspunsuri:
| XxXDanielXxX a răspuns:

Eu zic sa intri in Panoul de control sa il dezinstalezi si sa il downloadezi si sa il instalezi iar.

| Curiosuuuuuuuuuuuuul explică (pentru XxXDanielXxX):

Daca ai fi ciitit cu mai multa atentie nu ai fi dat raspunsul astawinking hai s-o lasam asa..am rezolvat treaba..am formatat compul!