| anonim_4396 a întrebat:

Știți exemple de simulatoare de avioane din Primul și Al Doilea Război Mondial(alte jocuri în care să apară IAR 80/81 înafară de Il-2 Sturmovik) și site-uri de unde pot afla înformații despre aceste jocuri?

2 răspunsuri:
| georgelas12 a răspuns:

Eu ti-as recomanda world of tanks doar ca este cam mare 20 gb! sper ca te-am ajutat

| Gax97 a răspuns (pentru georgelas12):

Mulțumesc pentru recomandare, dar este cam mare. Aș vrea ceva până în 10 GB, și jocul să fie jucat și în modul single player, nu doar în rețea cu alți prieteni.