| Cosmin111Iustin a întrebat:

Știe careva o aplicație în care folosești telefonul ca volan și alt telefon ca ecran pentru joc?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Alle236 a răspuns:

Da, airconsole se numeste ti-o instalezi pe telefonul pe care vrei sa fie volanul (de fapt iti creaza un fel de joystick) iar pe cel cu ecranul poti cauti pe GOOGLE, OPERA etc airconsole si dai start acolo iti va aparea un cod pe care trebuie sa il introduci pe celalalt dispozitiv iar cele doua dispozitive sunt conectate intre ele dea colo poti sa iti alegi jocuri si te poti juca linistit
P.S e recomandat sa ai aplicatia pe telefon si pe laptop/calculator sa iti pui acel traseu dar daca nu ai nu e nici o problema.Si vezi ca doar primele 2 randuri sunt cu jocuri gratuite restul iti trebuie un abonament la ei