| Cassiopea a întrebat:

stie careva o aplicatie buna pt a raci telefonul(android) daca se supraincalzeste foarte des?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Asa ceva nu exista tu esti singura care trebuie sa ai grija de el cand se incalzeste. adica iesi din jocuri, opresti internetu si il mai lasi sa se raceasca.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O aplicatie in plus nu ar face decat sa suprasolicite componentele, deci sa il incalzeasca mai tare

| darrio2007 a răspuns:

Ce amuzanta esti! Mai sterge din aplicatiile pe care le ai instalate.Asta e cauza incalzirii.Prea multe aplicatii.Una in plus l-ar incalzi si mai tare.

| johnnny123 a răspuns:

Este ca si cum ai spune "nu stiti o benzina buna cu care se stinge foarte repede focul?"

Telefonul se incalzeste tocmai pentru ca ruleaza aplicatii.

| notefree a răspuns:

Nu exista asa ceva

| GabrielStn a răspuns:

Baga-l frigider pana sa raceste si apoi continua pierderea timpului pe facebook.

| antonG a răspuns:

Nu exista o asemenea aplicatie, fizic este imposibil. Supraincalzirea telefonului e o disfunctionalitate hardware.