| BoGdaNshoot a întrebat:

TPU am o alta problema cine locuieste in resita si ma poate ajuta la misiunea cu suspensi sunt dispus sa platesc lasatim un nnnumar de telefon.

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Salut, eu ma voi muta in resita la toamna, momentan nu te pot ajuta dar iti spun sa mai incerci sa faci misiunea pentru ca nu e chiar asa de grea, e cam la fel ca cea de pe plaja

| BoGdaNshoot explică (pentru DaDuSH):

Bn dar am incercat de 100 de ori fara niciun rezultat si daca vrei te platesc dar nu chiar 100 lei cam 10 lei +de tuc acasa la tine

| DaDuSH a răspuns (pentru BoGdaNshoot):

Nu pot sa vin, si chiar daca as venii nu as vrea bani. Incearca sa apesi butonul atunci cand forma este in contur (la mijloc)

| BoGdaNshoot explică (pentru DaDuSH):

Am gasit o solutie cum pun salvarile de la joc sau le descarc daca vrei te ajut happy