| BoGdaNshoot a întrebat:

TPU ajutati-ma am o problema la gta san andreas la misiunea cu masinile cu suspensi cum fac ca apare segeti inclinate funda raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| CataLyNh0 a răspuns:

Pai parca...iti dau un exp : daca iti arata o sageata inclinata in dreapta apesi 8 si 6, iar daca iti apare o sageata inclinata in stanga apesi 8 s 4 si tot asa, incearca, nu stiu sigur...

3 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

De fapt pentru sageti inclinate se apsa num lock, apoi 9, 7, 3, 1

| CataLyNh0 a răspuns:

Pai parca...iti dau un exp : daca iti arata o sageata inclinata in dreapta apesi 8 si 6, iar daca iti apare o sageata inclinata in stanga apesi 8 s 4 si tot asa, incearca, nu stiu sigur....Trebuie apasate simultan.

| BoGdaNshoot explică:

Mersi