| MariaMarya85 a întrebat:

TPU am primit de la o fata pe Stardoll acest mesaj:
"Bună, acesta este un mesaj de la creatorul Stardoll și vă spune un pic despre ceea ce se va întâm*** la 15 decembrie pe Stardoll. Vă rugăm să nu trimiteți acest mesaj la persoanade la care l-ați primit. Dragi membri ai Stardoll, Stardoll se presupune a fi închiderea, 15 decembrie, așa cum este tot mai aglomerat. Au fost mulți membri plângându-se că Stardoll devine mai lent. Înregistrările arată că există mulți membri Stardoll activi și mulți dintre noi membri. Vom trimite acest mesaj în jurul pentru a vedea dacă membrii sunt active sau nu. Daca esti activ vă rugăm să trimiteți la 15 de alți utilizatori care folosesc Copy Paste pentru a arăta că vă sunt încă active. * Cei care nu trimit acest mesaj în termen de două săptămâni vor fi șterse, fără îndoială, face mai mult spațiu. Trimite acest mesaj la toti prietenii tai pentru a arăta că vă sunt încă active și nu pot fi șterse. Fondator al Stardoll. Amintiți-vă pentru a trimite această a altor 15 de persoane, astfel încât contul dvs. nu va fi eliminadaEstimado membru Stardoll, dorim să oferim posibilitatea de a petrece ca un superstar. Transmite acest mesaj în lista de prieteni și de a câștiga 500 de Stardolari, 2 luni și mai bine Stardoll superstar UMS haine frumoase. Dar funcționează numai dacă treci acest mesaj la toți prietenii tăi, și apoi du-te afară și să vină înapoi și să fie acolo, 500 stardolars și strălucitoare superstaruri din încheietura mâinii, iar singurele sale piese de port liber trimite la toti prieteni tai"
Cand am citit prima parte, am fost tare trista. Nu vreau sa se inchida Stardoll! Si in plus am vreo 50 prieteni cum sa le trimit la toti? In plus, credeti ca acest mesaj este adevarat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o farsa.Nimeni nu verifica daca e activ, stai calma laughing