| Max234 a întrebat:

TPU am si eu o problema. Am downloadat un cs 1.6 de pe net acum 1 luna a mers perfect si ieri am downloadat un cod super simple wall si am loat ban sau salp.slay nu stiu da nu imi mai merge cs si l-am sters am descarcat altul da nu stiu de ce nu mai pot descarca nici un cod nu mai merge nici unul ce s fac ca sa imi mearga iar codurile? dau funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Salut,
Ai primit fuckoff si de asta nu ti-a mers jocul, dezinstaleaza cs-ul care il ai acum pentru ca sunt unele versiuni care nu accepta codurile, si incearca sa instalezi versiunea anterioara pe care o aveai atunci cand foloseai hack-ul sau codul cum ii spui tu.
Mult noroc!

6 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Ia-ti alta versiune de cs.
Uite unul cu grafica mai buna:http://forum.fioriginal.ro/......-t782.html
Si uite alt wall usor de folosit si merge 100%:http://fisierulmeu.ro/37UZQCM97O0T/gl-loader-zip.html.
Instructiuni wall:
1.Dowlondati likul http://fisierulmeu.ro/37UZQCM97O0T/gl-loader-zip.html
2.Dezarhivati pe desktop
3.Intrati in foder si deschideti gl_loader o sa va apara un fel de eroare dati ok
4.M-ai departe si cautati unde este salvat directorul conter si deschideti cstike s-au hl
5.O sa va intre in cs si la mijloc va apare o tinta verde de la cod
6.Ca sa activati wallhackul apasati M+W ca sa il inchideti apasti M+S, ca sa faceti peretii invizibili apasti M+Q si il inchideti de la M+A.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
P.S.:Acest cs se instaleaza mult mai repede si are o grafica mai buna.

| aleexxaanndrra a răspuns:

Cine stie de unde pot downloada un cs bun?

| uriaking123 a răspuns:

Laca dodurile ca nu sunt bune

| Max234 explică:

L-am dezinstalat am loat alt cs da tot timpul cand vreau sa descarc un cod atunci cand trebuie sa il deschid sa dau run imi zice " This file does not have a program associated with it for performing this action. Please install a program or if one is already installed create an associated in the default programs control panel" ce sa fac?

| xXC1Pr1Xx a răspuns:

Ai primit poate destroy (adica un fel de virus in cs)(la destroy ti se misca in slow motionrolling on the floor nu se incarca si alte prostii) Ori trebuie sa reinstalezi cs-u sau sa iti iei altu, ca sa iti mearga codurile pe el iti trebuie un cs 1.6 CLASSIC ca altfel pe cs-urile astea mai noi nu prea merg codurile, dar sincer eu nu prea as mai folosi hack-u. ca am folosit odata badboy si am primit exterminate..Si de atunci joc cu cs HNS nVIDIA v2, nu merg codurile pe el. si e pentru no-lag happy Este in special pentru hns, insa poti sa pui skinurile de cs classic si iti merge pe orice server, bafta. P.S.big grine te prind cu cod pe serveru meu ai destroyrolling on the floor