| tavy06 a întrebat:

TPU, de curand mi-am luat un telefon nou ( LG optimus l5 ). Tinand cont ca aveam la dispozitie 6 milioane pentru un telefon credeti ca am facut o alegere buna? Daca nu alte pareri.

3 răspunsuri:
| Alexandru_Claudiu_1979 a răspuns:

Telefonul asta nu e asa bun ieseai mai bine daca iti luai ub allwiev si mergemult mai bine, este si mai ieftin

| Alexandru_Claudiu_1979 a răspuns:

Telefonul asta nu e asa bun ieseai mai bine daca iti luai un allwiev si merge mult mai bine, este si mai ieftin

| Alexandru_Claudiu_1979 a răspuns:

Telefonul asta nu este asa bun era mai bine daca iti lu-ai un allwiev si mergea mult mai bine, este si mai ieftin