| SlenderMan299 a întrebat:

Credeti ca am facut o alegere proasta sa-mi achizitionez acum un telefon care suporta maxim 4G+ stiind ca in curand vor aparea pe piata telefoanele cu 5G?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana o sa fie accesibil 5G iti schimbi tu telefonul

| anonimg a răspuns:

Este adevarat ca a aparut 5G in Romania; dar lupta impotriva acestuia se va mai duce inca.

| gelu1970 a răspuns:

Alegerea e bună.
Peste vreo 2-3 ani poate o să avem acoperire 5g decentă.

| PainTech a răspuns:

Nu. Mai avem până la 5G. 5G vine cu viteza mult mai mare, dar cu arie de acoperire mult mai mică. Până vor fi montate suficiente antene o sa dureze încă ceva timp.

| Digikey a răspuns:

Eu am deja cu 7G.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il cumperi in Romania e o alegere proasta oricum ar fi. Degeaba scrie ca esti pe 5G daca ai viteza de 3G. Sau mai rau, daca ai Telekom, ai viteza de 2G.

| AlleXuSS a răspuns:

Nu! pentru ca pana v-a aparea 5G-ul la noi in tara(Oficial) o sa-ti mai schimbi cel putin 2 telefoane laughing Succes!