| IIIx333III a întrebat:

Pe 4 ianuarie este ziua mea, implinesc 13 ani. Unde as putea sa imi fac ziua, tinand cont ca am la dispozitie 3 milioane? happy

Răspuns Câştigător
| Zaid a răspuns:

In primul rand, i-a cu tine doar cei mai apropiati prieteni,si mergeti la o pizza, beti ceva, va simtiti bine, la 13 ani, nu stiu ce sa zic. In club nu cred ca v-ar permite sa intrati, sunteti cam mici.Vezi tu, te descurci, Bafta!

2 răspunsuri:
| crazyblue a răspuns:

Poti sa ti-o faci acasa. e mai intim, puteti juca mai multe jocuri si chestii din astea.Doar sa nu inviti prea multi

| SylviuCatlin a răspuns:

Depinde din ce oras esti... gaseste si u un restaurant misto sa iti placa tie si celor care vor veni la petrecere! Distractie placuta happy