| IIIx333III a întrebat:

Pe 4 ianuarie este ziua mea de nastere. Eu habar nu am unde sa mi-o serbez. Ce imi puteti sugera, tinand cont ca am la dispozitie 3 milioane?

Răspuns Câştigător
| Klaryyy a răspuns:

Iati prietenii si mergeti la un film si apoi undeva unde sa mancati.

3 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Nu ai specificat cati ani ai.Petrecerile pot fi de mai multe feluri:poti invita numai fete si cateva sa doarma la tine sa vorbiti despre baieti etc(gen petrecere in pijama), poti invita si fete si baietithinking Depinde ce iti place.

| IIIx333III explică:

Fac 13 ani. happy Dar nu vreau ceva gen McDonald's, ceva mai matur.

| lOrd2Skill a răspuns:

Am o singura idee daca faci 10 du-te la McDonaldsbig grin