| anonim_4396 a întrebat:

-UITE-TE-Multumesclaughing Salut TPU! Va rog dati-mi si mie un link de hack pentru unul din jocurile:epicduel Sau Goodgame empire Sau Forge of empire! Dar va rog sa nu fie cu survey sau cu parola si mai ales SA NU AIBA VIRUS! Cine a testat pe piele proprie sa trimita linkul [Dau funda dupa ce incerc >linkul-Daca functioneaza hackul automat fundizaaa]

3 răspunsuri:
| Rapyy a răspuns:

Uita-te aici un hack la Forge of empire, mai jos este un tutorial cum sa il folosesti!;)

http://imperiumfiles.com/forge-of-empires-hack-v-3-51/

| MaskedMan a răspuns (pentru Rapyy):

Da frate dar vreau fara surveys

| Andrei12346 a răspuns:

Degeaba daca faci surveys tot nu iti da hack-ul..eu am facut si nu mi l-au dat tongue