| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Un pc pana in 1200 lei pe care sa meargă; cs go,samp,Minecraft,fortnite, gta5

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Doar pe OLX găseşti aşa ceva, totuşi atenţie la produce, unele au specificaţii super bune dar sunt foarte foarte uzate şi cu defecte ascunse, de preferabil ia o persoană care cunoaşte bine PC-urile şi atunci poţi să-l achiziţionezi.

Găseşti la 1200 un PC bun să ducă GTA V pe low în 60 FPS +

Fortnite, SAMP, Minecraft şi CS GO nu cer mare lucru

| Csander a răspuns:

La 1200 e extrem de probabil sa nu gasesti nimic. Jocurile pe care le-ai mentionat tu acolo au nevoie de resurse destule, chiar si la setari Low.

| Met a răspuns:

Daca cumva stai in oradea iti pot recomanda un magazin unde sigur gasesti un pc pentru jocurile alea