| kaz3 a întrebat:

Unde este ignore list la yahoo ca nu o gasesc ca vreau sa bag pe cineva in lista caruia i-am dat iggnore cine imi zice are funda mersi

Răspuns Câştigător
| ɹαℓυ a răspuns:

Sus in stanga la mess o sa-ti apara Messenger si apesi acolo, apoi o sa gasesti in lista aia Preferences (Ctrl+Shift+P) si dai click.In stanga o sa-ti apara Category:si apesi pe Ignore list al 7-lea de sus in jos.Dai Remove,Apply, Cancel, apoi dai din nou Add la id.
*Sper ca te-am ajutat si numai bine!>big grin

3 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

Cand esti in yahoo apasa ctrl+shift+p si trebuie sa-ti apara o casuta cu preferintele de la yahoo si cauti akl ignore list bftwinking

| MihaiBossu10 a răspuns:

Sall urmeaza pasii acestia:
1.Sus e o bara si scrie Messenger dai click pe ea
2.Iti apare niste randuri cauti Preferences si dai pe el, daca nu gasesti apasa Ctrl+Shift+P
3.Cauti Ignore List si acolo vei gasi pe toti pe care ii ai la iggnor.
Funda? Plzz
{bYe}
wave Funda

| jonu a răspuns:

Vezi ca la mess ai sus Messenger Contacts Actions Help dai click pe messenger preferences si ingnore list dai click pe persoana cu ignore si dai remove si apoi bag-o iar in lista.