| BarbuAna a întrebat:

Urgent! Am o problema cu CS-ul! Cand il deschid mi se face ecranul negru dupa imi apare un dreptunghi gri pe care scrie ceva( numai in romana nu scrie), si cred ca se refera la rezolutie. Inainte sa imi apara acest lucru, am schimbat rezolutia la una mai mare si acum nu mai vrea sa mi se deschida jocul! Ajutorrrr!
Dau funda! P.S.: sunt incepatoare, deci nu ma luati pe mine cu chestii gen steam sau alte chestii, pentru ca jur ca nu am nici o idee ce inseamna.

7 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Iti scrie cumva "out of range" si monitorul se stinge?

| BarbuAna explică (pentru nda):

Nu. sad

| nda a răspuns (pentru BarbuAna):

Atunci nu cred ca e de la rezolutie... cel mai simplu e sa reinstalezi jocul si ar trebui sa-ti mearga.

| RocKzZ a răspuns:

Imi poti scrie ce spune in dreptunghi? Poate fi de la placa video, chiar daca acolo zice de rezolutie.

| BarbuAna explică (pentru RocKzZ):

Nu pot sa scriu ce zice acolo. Este o limba pe care eu una nu o inteleg si nici nu am cum sa o scriu aici.( Are niste litere cu ceva apostrofuri, dar sunt sigura ca nu e engleza, romana, franceza sau germana laughing )

| RocKzZ a răspuns (pentru BarbuAna):

Incearca vezi daca il reinstalezi. Daca nu lasa-mi ceva id de mess / skype /facebook orice si vorbim acolo. Nu pot sa ma uit decat cu team viewerwinking

| BarbuAna explică:

Am gresit cand am zis despre dreptunghiul negru. Nu e negru, este gri.