| 7MyLuckyNumber a întrebat:

Cum se poate intra pe un user la calculator daca nu-i stiu parola? Am doar un guest sau nimic? P. S. am win7
Ajutai-ma va rog! Am nevoie am uitat parola si nu pot sa mi-a aduc aminte ca am pus ceva cam greu si ...am uitat! va rog ajutor urgent!

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Din pacate la Windows 7 nu ai cum, decat cu cd-uri bootabil care stiu sa o reseteze gen ERD Commander. Altele nu mai stiu care sa mearga pe Windows 7.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da este program xp3t81s care funstioneaza la wndows 7

| 7MyLuckyNumber explică:

Dau fundita...

| 7MyLuckyNumber explică:

Eu am windows 7 deci acest tutorial este in vag scuze doresc alte informatiii va rog!?!?!?!?!?!?!?

| 7MyLuckyNumber explică:

De unde il pot procura
?

| 7MyLuckyNumber explică:

Chiar nu stie nimeni nimic?