| ciprian2097 a întrebat:

URGENT!
Cand vreau sa deschid Task Manager imi zice : "Task Manager has been disabled by your administrator"
Ce pot sa fac pentru al putea recupera?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Acolo iti zice ca ai dezactivat task manager.de cele mai multe ori task manager este dezactivat de un virus.ai nevoie de programu' "re-enable" il iei de aici http://www.softpedia.com/......37300.html il instalezi, si apesi re-enable, o sa ti se restarteze pc-u si incerci sa deschizi task manager. succes