| rap4us a întrebat:

URGENT DAU FUNDA! Salut, am o problema cu laptopul. In timp ce joc FIFA 2011 mi se inchide. Acum o saptamana a fost prima oara cand mi s-a intamplat. Si apoi cand vreau sa il deschid iar am doua optiuni:Start Windows Normally sau Launch Startup Repair(recommended). Daca dau pe Start Normally mi se restarteza si ajung la aceeasi chestie. Asa ca dau mereu Launch Startup Repair si trebuie sa astept vreo 3-4 minute pana se deschide din nou. Ce pot face sa nu se mai inchida?

2 răspunsuri:
| zImAwesome a răspuns:

OK!
1.Instaleaza winwosul
2.Desfaci laptopul si poate avea scame de praf.si daca are le scoti.
Daca si dupa tot asa face iti recomand sa il duci la un service!
Mai bine sa dai 50 de ron decat daca se strica hardul sa dai 200 ronwinking

| rap4us explică (pentru zImAwesome):

Cum adica sa instalez windowsul?