| Ilovecluj a întrebat:

URGENT! Exista vreo aplicatie sau vreun truc prin care sa faci in asa fel incat sa nu se vada ca ai vazut storyul cuiva pe Instagram? PLS HEEEELP

Răspuns Câştigător
| Ketch a răspuns:

Nu se poate. Eventual să descarci o aplicație de tipul ''story saver'' și să te uiți la story-uri acolo.

| Ilovecluj explică (pentru Ketch):

Dar daca am vazut deja storyul, nu pot descarca nicio aplicatie care sa ma scoata din incurcatura?

| Ketch a răspuns (pentru Ilovecluj):

Nu.

| Ilovecluj explică (pentru Ketch):

Am reusit sa ma scot

| Ketch a răspuns (pentru Ilovecluj):

Cum?

| Ilovecluj explică (pentru Ketch):

Am blocat persoana pe insta si nu se vede ca am vazut storyul atata vreme cat e blocatahappy