| Andreea7000 a întrebat:

Eu pe Instagram am contul privat. Daca vreau sa trec la contul de afaceri, mai imi rămâne contul privat? Si mai pot sa aleg cine sa imi vada sau nu storyul?

2 răspunsuri:
| ficusdegradina a răspuns:

Nu, contul nu mai ramane privat. Nu stiu insa despre story, cred totusi ca inca mai poti limita accesul. Oricum, poti reveni inapoi la cont privat lejer, fara probleme daca esti nemultumita, mai greu sa-ti faci contul de afaceri decat e sa revii la cont privat/personal.

| Andreea7000 explică (pentru ficusdegradina):

Atunci cred ca poti sa gestionezi cine sa iti vada starea doar la cei care te urmăresc.